Witaj,

W tej części sklepu zapraszamy Cię do lektury naszego bloga. Znajdziesz tu informacje, jak zrodził się pomysł na otwarcie naszej działalności, dlaczego zdecydowaliśmy się ubierać właśnie dzieci. Będziemy tu również opisywać nowości, a także doradzać Ci, jak dbać o ubranka Twojego maluszka, aby jak najdłużej zachowały swój piękny wygląd i i były wygodne. Życzymy przyjemnej lektury.

Jak dbać o dzianiny dresowe z nadrukiem cyfrowym? 0
Jak dbać o dzianiny dresowe z nadrukiem cyfrowym

W ofercie sklepu Jupijej jest wiele ubrań dla dzieci, które szyte są z dzianiny dresowej z nadrukiem cyfrowym. Nic dziwnego, że wybieracie takie właśnie wzory, ponieważ mają piękne intensywne kolory, w których maluszki prezentują przepięknie.

Zależy nam bardzo, aby ubrania od nas jak najdłużej zachowały swój wygląd nawet przy intensywnym użytkowaniu i częstym praniu oraz prasowaniu. Dlatego też zalecamy pranie w niskiej temperaturze około 30 stopni, a także pranie i prasowanie ubrań z nadrukiem cyfrowym na lewej stronie. Dotyczy to zwłaszcza dzianiny w ciemnych kolorach, które mogą wypłowieć. 

Przykładem takiego zestawu, tu akurat chłopięcego, jest bluza i dres złomki. Ubrania piękne, intensywne nadruki i aby Wasz fan motoryzacji cieszył się takim dresem jak najdłużej, warto zadbać o odpowiednią pielęgnację. Dlatego też zalecamy pranie w chłodnej wodzie (najlepiej 30 stopni), w programie przeznaczonym do materiałów delikatnych bez stosowania środków wybielających i zmiękczających. I tak, jak wspomnieliśmy wyżej prać i prasować na lewej stronie.

Należy jednak pamiętać, iż pierwsze pranie spowoduje nieco zmianę intensywności koloru i jest to proces całkowicie naturalny i nieunikniony. Razem z naszymi uzdolnionymi projektantkami wybieramy sklepy z dzianinami, które zlecają nadruki cyfrowe najlepszym farbiarniom. Gdyby jednak Twoje ubranka znacznie zmieniły kolor, prosimy o kontakt w tej sprawie. Cały nasz zespół pracuje nad tym by wszystkie, dostępne w Jupijej produkty były najwyższej jakości. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl